Zdravie zubov psa: Surové mäsité kosti udržia zuby vášho psa čisté a zdravé

Február je mesiacom zdravia zubov domácich miláčikov a aký je lepší spôsob oslavy, ako pomôcť svojmu psíkovi alebo mačičke získať lesklé zuby a zdravé ďasná bez toho, aby ste museli platiť veľké peniaze za profesionálne čistenie zubov? Máte pravdu: existuje jednoduchý spôsob, ako zlepšiť zdravie ústnej dutiny vášho domáceho maznáčika, ktoré je bezpečné, prirodzené a účinné - surové mäsité kosti.

Čistenie zubov vášho psa

Zdravé zuby sú znakom zdravého psa. Snažte sa, aby sa vaše domáce zviera cítilo čo najlepšie, a to pravidelným umývaním zubov - obaja budete tým šťastnejším.

Prírodná zubná pasta Triple Pet

Prírodná zubná pasta Triple Pet (3 sušienky) Náš recept: Znelo to úžasne: Prírodná vanilková príchuť, receptúra ​​na kontrolu zubného kameňa, olej z čajovníkového oleja pre zdravie ďasien a inovatívny dotyk používania stévie bez cukru, prírodnej byliny, ktorú vy môže kúpiť

Petkin Liquid Oral Care

Tekutá starostlivosť o ústnu dutinu Petkin (2 sušienky) Náš cieľ: Koncept má zmysel: Do misky na vodu vášho psa stačí naliať trochu tohto tekutého osviežovača dychu. Nemá žiadnu vôňu ani farbu a keď ho psy prepadnú, postupne im osvieži dych - alebo tak

Psy a choroby ďasien: Všetko, čo potrebujete vedieť

Ak sa ochorenie ďasien nelieči, vedie k jeho zubnému kazu a strate. Môže tiež prispievať k infekciám a chorobám srdca, pľúc a obličiek. Teraz prijaté jednoduché kroky pre zdravie zubov vášho psa môžu zabrániť mnohým problémom - a výdavkom - na ceste.

Najlepšie 3 najdôležitejšie tipy na starostlivosť o zuby

Február je mesiacom zubného zdravia domácich miláčikov - dôležitým mesiacom povedomia o našich domácich miláčikoch a ich pohode. Šírite viac informácií a povzbuďte priateľov a rodinu s domácimi miláčikmi, aby vykonávali správnu domácu starostlivosť a nechali zuby svojich psov skontrolovať odborníkom.

Ktoré plemená a typy psov majú najhoršie zuby?

Február je Národným mesiacom zubného zdravia domácich miláčikov! Máte pocit, že vaše šteňa má menej ako ideálne chompery? Váš pes môže byť plemeno známe pre problémy so zdravím zubov. Tu je pohľad na plemená a typy psov, ktoré majú tendenciu mať viac problémov so zdravím ústnej dutiny ako iné.

Gingivitída u psov: príznaky, príčiny a liečby

Gingivitída u psov je zápal ďasien a je počiatočným štádiom ochorenia ďasien, ktoré sa nazýva periodontálne ochorenie. Je to jeden z najbežnejších problémov, ktorým dospelí psi čelia. Ak sa nelieči, môže to viesť k strate zubov. Tu by ste mali vedieť.