Pes uniká z kórejského trhu s mäsom a stáva sa certifikovaným terapeutickým psom pre amputovaných

Pes Chi Chi bez labiek chodí v tráve so zábalmi na nohách.

Odkiaľ by ste to nevedeli Chi Ch Som veľký, psí úsmev, že takmer neprežila, aby sa stala usmievajúcim sa a milujúcim psom, ktorým je dnes. Našli ju v koši vedľa obchodníka s mäsom na čiernom trhu v Južnej Kórei. Záchranári videli, že ledva žije, a všetky labky mala pevne zviazané drôtom. Priviedli ju do zvieracej nemocnice, kde lekári povedali, že jej jedinou šancou na život je keby odstránili všetky štyri labky.

Niekoľko ľudí drží a hladí Chi Chi.

Nasledujúci deň zažiaril nezdolný duch Chi Chi. Bolo to, akoby nikdy neprežila traumu a už vôbec k nej ľudia zle nepristupovali. Bola pripravená pohybovať sa čo najlepšie a hrať sa so svojimi hračkami. Toto zhovievavé a milujúce šteniatko bolo pripravené naďalej žiť svoj život a nájsť navždy domov s ľuďmi, ktorí ju milovali.

Kto kto

A urobila práve to! Chi Chi odcestovala do Spojených štátov a teraz žije so svojou novou rodinou v Arizone. Pre šteňa sa zaobíde celkom dobre bez labiek. Jej majitelia dúfajú, že sa jej v nemocnici podarí získať certifikáciu terapeutického psa pre pacientov po amputácii. Veria, že jej inšpiratívna cesta a jej šťastný duch prinesú útechu ľuďom, ktorí to potrebujú.Inšpiruje vás príbeh Chi Chi? Adoptovali by ste si psa ako je Chi Chi? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Súvisiace príspevky:

Zanedbávaný pes, ktorý stratil všetky štyri labky, môže opäť chodiť s protetikou

Dvojčatá s osobitnými potrebami, dievčatá si na Vianoce osvoja postihnutého pitbula