Pes prechádza 500 míľ, aby sa znovu spojil s majiteľom

Hollywood nie vždy vyjde správne, ale príbeh Marka Wessellsa a jeho trojročnej čiernej Labradorský retríver Bucky je skutočnou verziou klasického filmuSpätne viazaný.

Wessells vždy vedel, že mal silné spojenie s Buckym. 'Psy sú verní a je skutočne inteligentný,' povedal Wessells pre WPDE Carolina Live of Bucky. 'Vie, že s ním môžem viesť rozhovor, a potom sa ozve.'

Nevedel však, aké nezlomné bolo ich puto - až kým sa mu Bucky nerozhodol pripomenúť.Keď sa Wessells musel v januári presťahovať z Winchesteru, Va. Do Myrtle Beach, S.C., dozvedel sa, že jeho nový domov neumožňuje psy. Zlomený srdcom sa Wessells rozhodol, že aspoň dočasne musí nechať svojho najlepšieho kamoša u svojho otca.

'Chcel som, aby bol hore vo Virgínii, kde môj otec má všetky tieto ďalšie vlastnosti, a bol by šťastný,' vysvetlil Wessells.

Ale Bucky sa neuspokojil s tým, že je ďaleko od svojho najlepšieho priateľa. Krátko potom, čo Wessells odišiel do Myrtle Beach, Bucky zmizol. Labrador nebol nikde.

'Mysleli sme si, že ho niekto ukradol, pretože to bolo jediné, na čo sme mohli myslieť,' povedal WessellsŠtát.'Môj otec a brat ho najdlhšie strážili, ale nikdy ho nevideli.'

Týždne prebehli bez náznaku Buckyho. Potom sa týždne zmenili na mesiace. Wessells začal strácať nádej, že Bucky ešte niekedy uvidí.

Ale pred dvoma týždňami našiel Brett Gallagher okolo jeho subdivízie Myrtle Beach pobehujúce čierne laboratórium. Pretože našiel psa o 2:00, Gallagher sa rozhodol nazvať laboratórium „Deuce“.

Keď Gallagher vzal „Deuce“ na kontrolu zvierat do nemocnice Grand Strand, rýchle skenovanie mikročipu psa odhalilo, že záhadný Labrador bol v skutočnosti Bucky.

'Sestra sa vrátila a povedala:' Si Buck? 'A bol tak vzrušený,' vysvetlil Gallagher. 'Muselo to byť prvýkrát, čo počul svoje meno, odkedy odišiel.'

Vtedy dostal Mark Wessells hovor, na ktorý čakal. Bucky sa našiel - ale nie vo Virgínii. Pomocou zvláštneho čuchu sledoval Bucky vôňu svojho majiteľa až do Myrtle Beach. To je cesta takmer 500 míľ.

Wessells sa ponáhľal do zvieracej nemocnice, kde ho nakoniec opäť spojili s Buckym.

'Myslel som si, že budem plakať, ale neurobil som to.' Určite ma okamžite spoznal, “povedal Wessells.

'Je to šialené, že to zvládol sám.' Vieš, že je to akoSpätne viazanýsi myslím, “dodal Wessells.

Zdroje:WPDE Carolina naživo,TheState.com