Koniec hodiniek: Policajti pozdravia K-9 na jeho poslednej ceste

Členovia policajného oddelenia v Plymouthe lemovali minulý piatok krátko pred poludním chodník pred zvieracími nemocnicami na Court Street, aby vzdali poslednú úctu jednému z ich vlastných - štvornohému bojovníkovi za zločin a Nemecký ovčiak , Kaiser .

Viacerí policajti si obliekli uniformy a postavili sa na pozdrav, keď majiteľ a vodič Kaiseru, hliadkový úradník Jamie Lebretton, viedol vyzdobeného policajného psa po ceste a dverami veterinárnej nemocnice, kde bol Kaiser toho popoludnia smutný .

Kaiserovi, dôležitej súčasti policajných síl v historickom Plymouthe v štáte Massachusetts, nedávno diagnostikovali ťažké ochorenie obličiek. Kaiserov stav bol konečný a keď jeho psovod videl, že jeho priateľ a partner bolí a podľahol ničivej chorobe, policajt Lebretton vedel, že je čas rozlúčiť sa.'Z lásky a úcty ku Kaiserovi a s prispením nášho vynikajúceho veterinára, trénera a rodiny som urobil srdcervúce rozhodnutie ukončiť Kaiserovo utrpenie,' uviedol policajný dôstojník Lebretton na facebookovej stránke Plymouth Police Working Dog Foundation naposledy. Streda.

Kaiser mal v čase svojho úmrtia iba 2 a pol roka, ale dopad, ktorý urobil ako súčasť policajných síl v Plymouthe a v živote svojho partnera, dôstojníka Lebrettona, je nezmerateľný.

'RIP môj chlapče,' napísal dôstojník Lebretton v piatok na Facebooku. 'Nemohol som požiadať o lepšieho partnera alebo priateľa.' Môžeš sa upokojiť a počkať na mňa pri tom posvätnom moste. Budem tam môj priateľ. Budem tam. “

'Nikdy nezabudnem na teba ani na tvoje úspechy,' pokračoval. 'Urobil si zo mňa lepšieho človeka, lepšieho psovoda a lepšieho policajta.' Až kým sa znova nestretneme s Kaiom. Milujem ťa a budeš mi každý deň chýbať. “

Kaiser bol položený na odpočinok na cintoríne Angel View Pet Cemetery v neďalekom Middleborough v štáte Massachusetts.

Zdroje:Nadácia Plymouth Police Working Dog Foundation na Facebooku,NYDailyNews.com