Ako naučiť vášho psa hrať Fetch

Fetch je skvelá forma duševného aj fyzického cvičenia. Ak je správne štruktúrovaný, je to tiež úžasný spôsob, ako si precvičiť riadenie impulzov a dôslednú poslušnosť. Ak váš pes nevie hrať aport, nebojte sa. S trochou tréningu sa dokáže naučiť takmer každý pes.

Musíte mať svoje šteňa v bezpečí pri bazéne. Tu je postup

Mnoho majiteľov psov podceňuje nebezpečenstvo, ktoré predstavuje záhradný bazén, a preceňuje plavecké schopnosti svojho nového šteňaťa. Šteňatá sa nie vždy narodia, pretože vedia, ako plávať, takže ak plánujete vziať svoje šteňa k bazénu, majte na pamäti tieto bezpečnostné tipy.

Čo robiť, ak uvidíte psa v rozpálenom aute

Ak uvidíte psa zamknutého v rozpálenom aute, pravdepodobne budete chcieť urobiť niečo pre záchranu toho šteňaťa. Skôr ako začnete okamžite rozbíjať okná, mali by ste vedieť niekoľko vecí, vrátane toho, čo je vo vašej oblasti legálne a nelegálne.

Ako zaregistrovať svojho psa ako terapeutické zviera

Ak si myslíte, že váš pes má neuveriteľne starostlivú, pokojnú a poslušnú osobnosť, možno budete chcieť zdieľať lásku svojho šteňaťa s ľuďmi, pre ktorých by mohla byť prospešná návšteva terapeutického zvieraťa. Buďte pripravení, pretože proces, ako sa stať terapeutickým zvieraťom, nie je ľahký.

8 DIY Life Hacks pre rodičov psov využívajúcich rezance do bazéna

Rezance do bazéna sú zábavné pre deti, ktoré si užívajú letné kúpanie, ale sú tiež neuveriteľne užitočné pri domácich prácach a kreatívnych riešeniach problémov v domácnosti. Môžu byť dokonca použité na výrobu zábavných alebo užitočných predmetov pre našich psov. Tu je osem životných hackov pre psy, ktoré používajú rezance z bazénu.

Ako sa zamestnať ako psíčkar

Ak hľadáte prácu, ktorá vám umožní celodenné povaľovanie sa so psami, kým zarobíte nejaké peniaze, možno sa budete chcieť stať chodítkom pre psy. V dnešnej dobe existuje veľa spôsobov, ako ísť na koncert venčenia psa. Tu by ste mali vedieť.

3 chutné recepty na ošetrenie rýb pre psov

Ak ste ochotní experimentovať a dbáte na výživové požiadavky svojho psa, môže byť pečenie domácich dobrôt pre vás a vášho miláčika zábavnou záležitosťou „raz za čas“. Tu je niekoľko receptov na báze rýb, ktoré si váš štvornohý priateľ môže vychutnať.

Ako sa zamestnať ako profesionálny opatrovateľ psov

Ak hľadáte koncert na čiastočný úväzok alebo prácu na plný úväzok, môže sa vám stať, že ste opatrovateľkou domácich miláčikov, ak ich budete hrať správne. Tu je niekoľko rád, ktoré vám môžu pomôcť získať pozíciu stráženého psa, aby ste mohli stráviť dni obklopení štvornohými chlpatými dobrotami.

3 spôsoby, ako uspať psa cez víkendy

Ak ste niekto, kto sa musí vo všedné dni budiť o 6:00, presne to bude robiť aj vaše šteňa, a to aj cez víkendy. Ale aj keď majú stanovenú rutinu, neznamená to, že je vytesaná do kameňa. Tu je to, čo môžete urobiť, aby ste im pomohli spať!

Ako môžete ušetriť svoj trávnik pred cikaním psa?

Jednou z nevýhod vlastníctva psa je poškodenie moču vášho šteňaťa na záhrade. Mŕtve, hnedé škvrny, ktoré bodkujú váš vonkajší obytný priestor, sú nevzhľadné. Aké sú však správne riešenia tohto spoločného psieho rébusu? Vyskúšajte niektoré z týchto osvedčených stratégií.

9 tipov, ako ochrániť svojho psa pred psíkmi

Dňom povedomia o krádeži domácich miláčikov je 14. február a je ideálny čas prejsť si tipy, ktoré pomôžu milovníkom psov udržiavať svoje mláďatá v bezpečí. Každý majiteľ psa by mal dodržiavať niektoré základné bezpečnostné opatrenia, aby chránil svoje šteniatka pred jedným z najväčších strachov rodičov psov - psami.