Kit Harington hovorí o rodičovstve, dieťa s Rose Leslie

Hra o trónyherec Stavebnica Harington sa otvára o „prekvapivých“ lekciách, ktoré sa naučil od vítania svojho prvého dieťaťa s manželkou Rose Leslie na začiatku tohto roka.

Angela Weiss / AFP prostredníctvom Getty Images

Pár, ktorý sa stretol na scéneHra o trónya zviazal uzol v roku 2018 , sa stali rodičmi chlapčeka vo februári .

Axelle / FilmMagic

Zástupca pre Kit potvrdené pre E! Správy že Rose porodila potom, čo dvojicu spozorovali v Londýne s dieťaťom v nosiči.

Aj keď notoricky známy pár verejne nezverejnil meno svojho syna, zástupca povedal, že sú „veľmi, veľmi šťastní“ z toho, že sú novými rodičmi.

Teraz Kit hovorí, veľmi zriedkavo, o svojom prvom polroku otcovstva prístup do Hollywoodu v rozhovore zverejnenom v sobotu.

John Shearer / Getty Images

„Viete, hovoria vám to, ale nehovoria vám to,“ povedal 34-ročný muž. „Všetci idú,“ pozri, je to veľké. To, čo sa chystáš prejsť, je veľké. ' A ty to nemôžeš vedieť, kým sa to nestane. '

Prístup do Hollywoodu / youtube.com

Vysvetlil: „Čo ťa prekvapí, či pôjdeš?“ Ach, toto pokračuje navždy! Nedáš si od toho pauzu! “ ... Každý deň sa prebúdzam a starám sa o tohto malého človiečika. A teraz sme spolu súčasťou jednotky. “Kit ďalej povedal, že nájsť a porozumieť „novej dynamike“, ktorú on a Rose ako trojčlenná rodina mali, bolo „krásne“.

Cindy Ord / Getty Images pre festival Tribeca

„Myslím si, že na otcovstve ma najviac prekvapuje to, že si teraz jednotka, traja z vás,“ priznal. „To je úplne nová dynamika, ktorú musíte nájsť, a do značnej miery ju nachádzať každý deň, keď rastie a mení sa, a ako vás to zmení? Je to krásna vec. To naozaj je.'

V roku 2019 Kit v rozhovore premýšľal o pôvode svojho vzťahu s Rose s GQ Australia .

HBO

„Veľa ľudí sa v práci stretáva so svojimi polovičkami,“ povedal vtedy Kit. „Našou prácou bola práve táto ikonická televízna šou.

„Netuším, či budeme, ale povedz, že ja a Rose máme deti. Budú vedieť. Budú môcť vidieť genézu svojich rodičov, ktorí sa stretávajú. Čo je naozaj úžasná myšlienka. Ďakujem šou za všetko. Ale viac ako čomukoľvek inému ďakujem za to, že ma s ňou zoznámil. “

Rozhovor Kit Harington s Access Hollywood si môžete pozrieť v plnom znení tu:

Pozrite si toto video na YouTube

youtube.com

Viac o tomto