Ranná aktualizácia: Beyhive o to nestojí

Ak chcete dostávať tento bulletin do doručenej pošty každé ráno, zaregistrujte sa priamo tu .

Riešenie obvinení z nevhodného kontaktu proti Joeovi Bidenovi

Včera Joe Biden povedal, že bude viac dbať na interakcie a osobný priestor v budúcnosti, potom čo niekoľko žien za posledný týždeň uviedlo, že sa ich nevhodne dotkol.

V jednominútovom videu sa bývalý viceprezident výslovne neospravedlnil, uviedol však, že sociálne normy sa začali meniť a že svoje správanie upraví tak, aby ich spĺňal.Biden, ktorý sa údajne pozerá na prezidentský post, sa dostal do ohňa z rôznych strán. Podporovatelia Donalda Trumpa sa pokúšali ignorovať mnohé prezidentove obvinenia, aby boli Biden strašidelní.

Povesti, ktoré spájali bývalého gruzínskeho kandidáta Gruzínska Stacey Abramsovej so spoločným lístkom s Bidenom, dali Abramsovi moc nad akýmkoľvek potenciálom, ktorý má bývalá viceprezidentka - a mnoho Abramsových priaznivcov chce, aby to využila na zastavenie Bidena.

Veľký obrázok: Prečítajte si múdry pohľad Katherine Millerovej na obvinenia Bidena. Z článku: Každý už vie, čo si myslí o tom, že Joe Biden položil ruky na ľudí, pretože sme všetci videli, ako sa to deje na verejnosti. Videli sme Bidena, ako bozkáva ľudí na verejných podujatiach! Všetci sme malirokovmyslieť na to!

Britský regulátor charity formálne vyšetruje WWF kvôli údajnému porušovaniu ľudských práv

V marci správa BuzzFeed News odhalila, že Svetový fond na ochranu prírody financuje, vybavuje a spolupracuje priamo s polovojenskými silami, ktoré boli obvinené z bitia, mučenia, sexuálneho zneužívania a vraždenia mnohých ľudí.

Teraz Charitatívna komisia Spojeného kráľovstva tvrdí, že začalo formálne vyšetrovanie do údajnej úlohy milovanej charity pri porušovaní ľudských práv.

SNAPSHOTS

Otec je prvý, kto povedal, že sa uzná vinným z veľkého škandálu s prijatím na vysokú školu. Peter Jan Sartorio, podnikateľ v oblasti ekologických balených potravín z Kalifornie, sa stal prvým rodičom medzi 33 osobami obvinenými z priznania viny, aj keď zatiaľ nie je jasné, v čom sa priznáva.

Trump stále tvrdí, že veterné turbíny spôsobujú rakovinu (nie) a môžu vám zabrániť v sledovaní televízie (Nemôžu). Syndróm falošnej veternej turbíny už dlho tlačia online konšpirační teoretici, ktorí obviňujú technológiu zo všetkých druhov chorôb. Teraz prezident uvádza nepravdivé informácie , tiež.

Chlapec nájdený v Kentucky hovorí, že utiekol pred únoscami po tom, čo zmizol pred ôsmimi rokmi. Timmothy Pitzen mal 6 rokov, keď zmizol v roku 2011. Včera 14-ročný chlapec oznámil úradom, že je Pitzen a podľa policajnej správy utiekol pred dvoma mužmi, ktorí ho držali v zajatí.

Smrť rappera Nipseyho Hussleho sa stala predmetom nepodloženej konšpiračnej teórie. Jeden podvod, ktorý sa rýchlo stal virálnym, zahŕňa tweety a videá z YouTube spájanie jeho smrti s šarlatánskym doktorom celebrít - napriek tomu, že k tvrdeniu neexistujú žiadne dôkazy.

Niekomu unikla fotka detí Beyoncé a BeyHive je vydesená.Zatiaľ nie je jasné, kto je za únik zodpovedný. Beyoncé a jej známy manžel rapper sú o svojich deťoch notoricky súkromní, takže sa Beyina fanúšikovská základňa dostala do detektívneho režimu. Rozhodli sme sa, že obrázok znova nezverejníme, preto si prosím užite túto neinvazívnu, pravidelnú fotografiu Beyonce a jej rodiny.

Allen Berezovsky / Getty Images

Facebook si nevšimol stránku, na ktorej bolo spustených takmer 5 000 reklám za podvod s falošnými zľavami

Jedným z významných príbehov minulého roka je neschopnosť Facebooku chrániť súkromie ľudí.

Ten istý starý príbeh sa znova predstavil po tom, čo sa podvodom z reklamy sľubujúcim zľavu na dani pre solárne panely zameral na používateľov a zozbieral ich osobné informácie. Stránka s reklamami bola aktívna do stredy a vynaložila 2,4 milióna dolárov na spustenie 5 000 reklám sľubujúcich ľuďom falošnú zľavu.

Zdá sa, že podvod fungoval takto: falošné reklamy na zľavy odkazovali používateľov na webové stránky, ktoré ich vyzvali na zadanie osobných údajov. Tento postup sa nazýva generovanie potenciálnych zákazníkov a osobné údaje, ktoré zhromažďuje, sú zvyčajne predávané inými marketingovými spoločnosťami sprostredkovateľmi údajov.

Facebook odstránil stránky, ktoré reklamy propagovali, ale až po vyšetrovaní agentúry AP.

Autoalarmová výzva je banda príjemných ľudí, ktorí sú ochotní vyzerať spolu hlúpo

Uľavilo sa mi, že v tomto bode internetovej kultúry vám nemusím vysvetľovať, že online svet je zvláštne miesto, pretožechlapec,internet je zvláštne miesto.

Dnes je mojou povinnosťou vám povedať všetko o novej veci, ktorá sa nazýva autoalarmová výzva. To zahŕňa dobrých ľudí, ako ste vy a ja, aby urobili čo najlepší dojem z hluku autoalarmu.

Táto výzva, inšpirovaná vrcholne vírusovou a talentovanou ženou, začala úspešne a ľudia na celom svete si opakovane bijú do krku a aký zázrak sme tu urobili?