Liečba šoku po úraze

Šok je život ohrozujúci zdravotný stav, pri ktorom telo psa nedostatočne prúdi krv do tkanív tela, čo môže spôsobiť vážne poškodenie orgánov. Pes v šoku musí okamžite vyhľadať lekársku pomoc, pretože šok sa môže rýchlo zhoršiť

Poistenie pre starších psov

Plány zdravotného poistenia domácich miláčikov - stojí to za to pre vaše spoločenské zviera v staršom veku? Mnohé z nich majú veľké obmedzenia v súvislosti s krytím pre psy a mačky určitého veku.

Poistenie vašich starších psov

Plány zdravotného poistenia domácich miláčikov - stojí to za to pre vaše spoločenské zviera v staršom veku? Mnohé z nich majú veľké obmedzenia v súvislosti s krytím pre psy a mačky určitého veku.

Poistenie domácich miláčikov a čomu sa vyvarovať

Po rozhovore so svojím veterinárom a prezeraní niekoľkých webových stránok poisťovacej spoločnosti pre domáce zvieratá som zmätený! Čo by som sa mal určite vyhnúť pri výbere plánu pre môjho miláčika? Väčšina zdravotných plánov pre domácich miláčikov je dobrá a poskytuje hodnotu. Tu je ale päť vecí, ktorým sa treba vyhnúť alebo na ktoré si treba dať pozor:

Mám päť domácich miláčikov - ako si môžem dovoliť poistenie?

Počiatočné náklady na poistenie domácich miláčikov môžete znížiť niekoľkými spôsobmi. Po prvé, väčšina spoločností má zľavy pre viac domácich miláčikov. Aj keď riziko neočakávaného úrazu alebo choroby u viacerých domácich miláčikov neklesá, niektoré režijné náklady, najmä náklady na marketing, sa znižujú a väčšina spoločností tieto úspory prevedie vo forme zľavy za viac domácich miláčikov. Podobne ako pri viacerých zľavách na autá.

Poistenie a náhrada domácich zvierat

OTÁZKA: Mám zdravotné poistenie pre domácich miláčikov. Keď som podal sťažnosť, trvalo mi takmer dva mesiace, kým mi ju spoločnosť uhradila. Poistenie domácich miláčikov vyžaduje, aby ste veterinárovi zaplatili vopred a potom vám bola vrátená suma po podaní žiadosti. Ale tieto prostriedky teraz potrebujem. Trvá vám poistenie všetkých domácich miláčikov tak dlho?