Spoločnosť Petbrosia ponúka výživné a prispôsobené krmivo pre psy a mačky

Keď si CEO spoločnosti Petbrosia Keith Johnson a jeho manželka adoptovali ich Jack Russell teriér - Beagle zmesi Mickey a Rosie v roku 2009 si nikdy nedokázal predstaviť, že nové štvornohé prírastky do jeho rodiny ho nakoniec inšpirujú pri vývoji pravdepodobne najzdravšieho krmiva pre domáce zvieratá na trhu.

Aj keď sú Mickey a Rosie bratia a sestry, Johnson si krátko po ich príchode domov uvedomil, že jeho psy majú úplne odlišné zdravotné a výživové potreby. Zatiaľ čo jedli rovnako kvalitné jedlo, vysokoenergetická Rosie chudla a Mickey začal priberať. Po vyskúšaní niekoľkých jedál a kŕmnych rituálov, pri pokuse o čo najpresnejšie sledovanie výživy každého psa, sa Johnson a jeho manželka ocitli frustrovaní.

„Univerzálny prístup k krmivu pre domácich miláčikov ho jednoducho nerozrezával,“ vysvetľuje Johnson.Vtedy ho to zasiahlo - čo keby tam bolo krmivo pre domácich miláčikov zložené z najviac výživových zložiek, úplne prírodný vzorec, ktorý by sa dal prispôsobiť tak, aby vyhovoval osobitným potrebám každého jednotlivého psa alebo mačky?

„Ľudia chcú pre svoje domáce zviera urobiť to najlepšie,“ hovorí Johnson, „ale nechcú byť vedcami. Chcú dôverovať odborníkom. “

Vďaka skúsenostiam vo výžive domácich miláčikov a manželke veterinára, ktorú Johnson popisuje ako „mimoriadne zapojenú“ do stravovacích návykov svojich psov, Johnson prizval pomoc špecialistov na bezpečnosť krmív pre zvieratá a vedu o zvieratách k vytvoreniu Petbrosie, prvého a jediného krmiva pre domáce zvieratá, ktoré zohľadňuje pri vytváraní optimálneho zloženia a pokynov pre kŕmenie jednotlivého domáceho maznáčika zohľadnite plemeno psa, mačku, vek a hmotnosť.

Johnson hovorí, že existujú dobre zdokumentované výhody pre zdravie domáceho maznáčika, keď prechádzajú na jedlo, ktoré bolo vyrobené pre jeho špecifické potreby.

„Vďaka optimálnemu stavu tela môžete predĺžiť životnosť zvieraťa o 1,8 roka.“

Bez kukurice, sóje, lepku, pšenice, umelých farbív a ľadových vedľajších produktov je receptúra ​​Petbrosia nabitá zdravými a výživnými zložkami, prírodnými antioxidantmi, vitamínmi, probiotikami, prebiotikami, chelátovanými minerálmi, omega-3. a omega-6 mastné kyseliny. Základný proteín spoločnosti Petbrosia je skutočné, voľne chované kurča bez antibiotík a Johnson tvrdí, že spoločnosť je pripravená na zavedenie svojej novej jahňacej línie pre psy a lososa pre mačky toto leto.

„Všetko pochádza z vnútrozemia USA,“ hovorí Johnson o kuracej receptúre. 'Keď dostaneme jahňa, bude to z Nového Zélandu a losos bude zo severného Atlantiku.'

„Chcel som vytvoriť najlepší vzorec, ktorý by som ja a môj doktor výživy mohol navrhnúť,“ dodáva.

Určite je jedlo zdravé, ale psy a mačky po celej krajine chcú vedieť niečo oveľa naliehavejšie: je Petbrosia chutná?

'Vyberavé psy a mačky milujú Petbrosiu,' smeje sa Johnson. „Ľudia si vyberú Petbrosiu kvôli zdraviu prospešným vlastnostiam, ale domáce zvieratá si ju vyberú kvôli chuti,“ dodáva.

Zákazníci sa tešia: objednávací proces spoločnosti Petbrosia je jednoduchý. Pri prvej návšteve stránky Petbrosia zákazníci vyplnia profil zvieraťa pre svojho psa alebo mačku s uvedením plemena, veľkosti, energetickej úrovne, pohlavia a akýchkoľvek zdravotných problémov zvieraťa. Pomocou špecializovaného algoritmu určuje Petbrosia najpriaznivejší výživový vzorec pre konkrétne zviera.

To však nie je všetko - pred výrobou a zabalením krmiva Fido alebo Fluffy strávi odborník na Petbrosia čas prehliadnutím každého profilu zvieraťa, aby zabezpečil splnenie všetkých jeho potrieb. Je to táto individuálna pozornosť, ktorú podľa Johnsona odlišuje Petbrosia od ostatných.

'Robíme bezpečnostné testy na celej našej produkcii a dbáme na to, aby zodpovedali profilu zvieraťa,' hovorí mi Johnson. 'Počas spúšťacej fázy kontrolujeme každú objednávku.' Skôr ako ho začneme baliť, musíme sa ubezpečiť, že je to správne. “

„Pozorujeme vašu konkrétnu objednávku,“ dodáva Johnson.

Cena je jednoduchá - 10 librové balenie Petbrosie je 39,99 dolárov a 20 librové balenie 79,00 dolárov. Johnson pripúšťa, že Petbrosia je možno drahšia ako iné značky krmív pre domáce zvieratá, ale zdôrazňuje, že Petbrosia je superprémiový produkt a že zdravotné prínosy takýchto vysokokvalitných a na mieru šitých potravín sa vyplatia.

„Priemerný človek utratí ročne 650 dolárov za zdravie svojho miláčika, čo je tiež veľké číslo. A ak môžete pre svojho miláčika urobiť niečo skôr pre zlepšenie kvality života z dlhodobého hľadiska, potom si myslím, že to stojí za to. “

„Denné kŕmenie je menej ako to, čo ľudia každý deň utratia za kávu,“ vysvetľuje Johnson.

Petbrosia je spoločnosť absolútne zameraná na zdravie a pohodu zvierat - najmä psov a mačiek v núdzi. 'Snažili sme sa prísť na to, čo by sme mohli urobiť, aby sme pomohli domácim miláčikom,' hovorí Johnson. 'Je pre nás dôležité, že sme súčasťou poskytovania správnej výživy domácim miláčikom, ktorí majú menej šťastia.'

Prostredníctvom svojej Záchrannej banky venuje Petbrosia percento z každého nákupu na pomoc domácim miláčikom bez domova a záchranným skupinám, ktoré sa o nich starajú. Uzavreli tiež partnerstvo s projektom Blue Collar s cieľom propagovať a oslavovať útulkové psy.

Keď sa Johnsona pýtali na akékoľvek budúce doplnky k produktom Petbrosia, bol nadšený, že odhalil, že pochúťky pre domácich miláčikov sú jednoznačnou pravdepodobnosťou, ale kým spoločnosť uvedie pochúťky Petbrosia, bude to trvať nejaký vývoj.

'Dá sa bezpečne povedať, že nebudeme robiť iba vaše štandardné psie sušienky,' hovorí Johnson so smiechom a vysvetľuje, že dobroty vyjdú, až keď Petbrosia vyvinie najvýživnejšiu prémiovú receptúru.

Johnson hovorí, že spoločnosť plánuje pridať viac rozbaľovacích ponúk do ponuky profilov domácich miláčikov, vrátane ďalších možností pre psy zmiešaných plemien, a plánuje pridať ešte viac informácií o výživných zložkách Petbrosie.

„Budeme veľmi transparentní,“ hovorí Johnson, „nie je dôvod, aby sme to nerobili. Chceli sme poskytnúť najlepší produkt a na základe vzdelaných rozhodnutí sa cítime byť najlepšími. “