Spoločnosť Starbucks naplnila tekvicové korenie latte a blíži sa koniec

Starbucks, nedávno samozvaný dodávateľ špičkovej kávy z tretej vlny , oznámila vo štvrtok svoj príspevok k zrúteniu americkej civilizácie: fľaškové tekvice Spice Latte, ktoré dorazia do obchodov s potravinami ešte tento mesiac.

Starbucks

Pumpkin Spice Latte spoločnosti Starbucks, ako všetci dobre vieme, má obrovskú základňu fanúšikov. Nápoj (to je pravda, Nápoj) má úradníka Twitter účet s viac ako 108 000 sledovateľmi a oddaní sa tešia na návrat sezónneho nápoja každú jeseň.

Twitter / Via Twitter: @TheRealPSL

V zlovestnom vývoji spoločnosť Starbucks vydala an „exkluzívny rozhovor“ s PSL minulý rok o 'jeho' top spomienkach. Tu je skutočný citát: „Som všetko, čo chcete, som všade, kde potrebujete. Nie, vážne, všade. Chcete ma v K-Cupe? Prikryl ťa. CEZ? Bum, hotovo. Fľaškové? Na mojej ceste Máte večierok? Viacúčelová možnosť, dieťa! Čaj je viac vašim korením? Teavana’s Pumpkin Spice Brulee je fajn. #tímové ciele'

Klepnutím prehráte alebo pozastavíte GIF. Klepnutím prehráte alebo pozastavíte GIFDisney / Via giphy.com

Samozrejme, nápoj, ktorý je tento populárny, sa nakoniec stane rozdeľujúcim. Pumpkin Spice, hovoria kritici, je veľmi dobrý. Tento pohľad však neodradil hordy milovníkov PSL; v skutočnosti môže ibaposilniťich. Zdá sa, že sezóna Pumpkin Spice prichádza každý rok skôr, v stále sa rozširujúcich formách, od K-Cupov až po chladené fľaše.

Doktorka Sophie Hodgettsová @SophieHodgetts6

môže byť prosím už jeseň? Som tak pripravená byť základným goffom s latte z tekvicového korenia a čiernymi legínami.

11:34 - 10. augusta 2017 Odpovedať Retweet Obľúbené

Stále je august, preboha! Nemôžeme oslobodiť ľudí vyhrievať sa v sláve leta, keď je vonku stále 85 stupňov? Prečo musí Starbucks na nás predčasne dávať všetky druhy tekvice a „škorice, muškátového orieška a klinčekového korenia“?

Instagram: @tashar33v3s3

Je to úplne neprirodzené.

Klepnutím prehráte alebo pozastavíte GIF. Klepnutím prehráte alebo pozastavíte GIFGiphy / Via giphy.com

Je to len náhoda, že sezóna Pumpkin Spice, alias jeseň, sa dokonale zhoduje s archetypálnym obdobím tragédií v literatúre?

Instagram: @itsbeberussell

To nemôže byť dobré. Ach dobre. Bola to zábava!

Klepnutím prehráte alebo pozastavíte GIF. Klepnutím prehráte alebo pozastavíte GIFRETRO-FIEND / Via giphy.com

Spoločnosť Starbucks uvedie túto jeseň na trh K-poháre Tekvica Spice Latte

Nové tekvicové korenie Starbucks skutočne obsahuje tekvicu